kontakt_3.jpg
foto_3.jpg
umim_3.jpg
omne_3.jpg
domu_3.jpg
Jednotný grafický styl je silný marketingový nástroj, který zvýší Vaši důvěryhodnost, profesionalitu a konkurenční potenciál v očích Vašich zákazníků. Cílové skupině pomůže rozpoznat Vaši firmu na trhu.
Grafické práce:

Návrhy i úpravy logotypu, manuály logotypu, vizitky, razítka, letáky, plakáty, prospekty, složky, obaly, katalogy, inzerce, blahopřání, kalendáře, výroční zprávy, časopisy, knihy, reklamní předměty a jejich potisk, polepy, řezanou grafiku, velkoplošný tisk, bannery, billboardy apod.

Návrhy, úpravy dodaných podkladů a fotografií, scanování, sazbu, korektury, předtiskovou přípravu a zajištění kvalitního ofsetového nebo laserového tisku, výrobu a realizaci projektu, archivaci dat.

Návrhy webových stránek a internetových prezentací, úpravu a optimalizaci podkladů, naprogramování, aktualizace apod.

V oblasti fotografie:

Zakázkové focení v exteriéru, modelů v interiéru nebo produktovou fotografii. Zakoupení licencí fotografií z internetové fotobanky případně možnost výběru z nabídnutých ukázek. Odborné zhodnocení dodaných fotografií pro danou realizaci a úpravy, retušování nebo koláže.

Korektní jednání, komunikace telefonem, e-mailem, do 30 km od Ostravy osobní dodání, nad 30 km využití zásilkových služeb.